8 Mayıs 2012 Salı

YA EMRE ZOKORAYA AYNI TEKMEYİ ATSA İDİ AVNİ AKERDE NE OLURDU?

Hepimiz bıktık artık Futboldan, futbolcudan,Hakemden,Teknik adamdan,Yöneticiden, Başkandan,Taraftardan, Yorumcudan, Basın Mensuplarından hatta Tercümadan, Malzemeciden Takımı taşıyan otobüsün şoföründen.
Bu ne artık biz nereye gidiyoruz.Bu gerginlik nedir, neden kılıçlar çekiliyor maç saatinden günler öncesine kadar. Övündüğümüz teknik adamlar bile tuhaf tuhaf konuşuyor.Şenol  Güneşi  çok seviyorum neden bu kadar gergin. En akıllı konuşan Aykut Kocaman bile Mustafa Topaloğlunun  uzaylı konuşması gibi garip ve anlaşılmaz bir şekilde konuşmaya başladı. Yani  bu adam bile kontrolü kaybetti konuşurken her an patlamaya hazır.Yorumculardan bazısı ortamın gerginliğinden istifa eden çakallar gibi bekliyor. Niyetini iyi diye düşündüğüm Emre artık tamamen devre dışı, ne yaptığını bilmiyor.Zokora sanki o tekmeye günlerce çalışmış. Geleceğin Milli  forvetimiz Burak Yılmaz bile gol kralı olmasına rağmen geçen senelerdeki gol atamayan Guizadan daha öfkeli. Birde benim maç izlediğim kahvede sahaya madde atanlara oturduğu yerden analarına küfür eden vatandaş.Yine kahvede bir Trabzonlu vatandaşta arkadan gelen bu küfüre iade etmesi.Hadi bakalım herşey karışmış durumda.
Dediğim gibi ya Emre Zokaraya aynı tekmeyi atsaydı ne olurdu Avi Akerde?Allah muhafaza düşünmek istemiyorum.Bu taraftarları azgın boğa tarzında kızdırınlar kimler, ne zevk alıyorlar?Hadi hayırlısı bakalım etrafımıza bakalım yaşanacak çok şey var dostlar hele bu bahar günlerinde
Allaha Emanet olunuz.
Yazan Can İstanbullu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder