20 Haziran 2012 Çarşamba

ALO HALI SAHAYA ADAM LAZIM MI? HATTI

 ALO HALI SAHAYA ADAM LAZIM MI? HATTI
Bilmiyorum böyle bir iş kolu oluştumu? ancak arkadaşlarla sohbet ederken sanki bu alanda böyle bir oluşuma ihtiyaç  var gibi geldi bana. Çünkü halı sahada top oynayan arkadaşlarımızın çok sık başına gelen bir şeydir bu.

Maç yapmaya yakın vakitte  eleman sayısında bir eksik olduğu haberini alır almaz hemen devreye birilerini sokmayaçalışırız bir şekilde eksik oyuncunun yerine yenisini bulmaya çalışırız. Bulunmadığı taktirde ise eksik bir oyuncu ile oynanan maçın hiç bir tadı olmaz. Şayet alo futbolcu temini hattına ulaşılırsa küçük bir ücret karşılığında eksik oyuncu temin edilir ve maç örneğin altıya altı kişiden oynanmış olur. Bu şekilde oyuncu arama telaşına  düşmeden kolay bir şekilde mesele halledilmiş olur. Şayet bu sistem tutarsa yeni bir  iş kolu açılmış olur. Hatta takımın ihtiyacına göre kaleci, yada forvet ağırlıklı gibi taleplerde gelişebilir.Özellikle bu işte öğrenci ve işsizlere kapı açılmış olabilir diye düşünüyorum. Hadi hayırlısı.
Yazan Can İstanbullu

3 yorum:

 1. Paylaşımlarınızı Metal çöp konteyner ekibimiz olarak yakından takip ediyoruz.Çalışmalarınızda ekibimizce başarılar dileriz.

  YanıtlaSil
 2. Halı saha için adam bulma platformumuzu tam da buna istinaden oluşturduk görüşlerinizi veya fikirlerinizi bekliyoruz. adamsangel.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aga bana ulaşır mısın istanbul ise.eroglualperenmuhammet@gmail.com

   Sil