9 Mart 2013 Cumartesi

ERKEKLER VE KADINLAR YILDA ON İKİ GÜN BİRBİRLERİNİ HATIRLARLAR


Bayanlar yılda bir kez hatırlanmak isterler, biz erkekler ise yılda bir kez olan bu günleri, kendimiz için bir sorun yaparak eşlerimizi ihmal ederiz. Ne olur ki yılda bir kez kutlanan bu günlerde bir çiçek, bir yemek niye düşünmeyiz ki. İnsan sevdiği bayanı bu günlerde hatırlamayıp da ne zaman hatırlayacak? Dedim ya yılda bir kez olan bu birkaç günü ihmal etmeyelim.Bu günler ne mi?
Doğum Günü,İlk tanışılan gün,Söz Günü,Nişan Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Sevgililer Günü,Dünya Kadınlar Günü,Anneler Günü,Çocuğunun Doğum Günü,Yılbaşları, Bayramlar, Öğretmenler Günü gibi Mesleki günler.
Yani bu kadar zor mu biz erkekler için, şu yukarıda saydığım  on iki adet günde eşleri hatırlamak? Kadınlarda erkekleri yılda oniki kez hatırlıyor hiç onların itirazı var mı? Onlar bizleri hangi günler hatırlıyor peki?

Yılın oniki ayında maaş günleri..
Yazan Can İstanbullu

3 yorum:

 1. Can bey
  Bu istatistiki bilgileri tatli ve surukleyici bir sekilde zekanla birlestirip bizlerle paylastigin icin tesekkurler
  Sempatik ve zeka dolu yazilarina lutfen devam et
  Merakla bir sonrakini bekliyoruz

  Cetin GURCAN

  YanıtlaSil
 2. Çetin bey teşekkür ederim iltifatlarınız için. Dediğiniz gibi işin muhabbetindeyiz. Bayanlar ve baylar hepsinin fıtratı ayrı.Bizde bunu belirtmek için biraz da abarttık belki..SAYGILAR

  YanıtlaSil
 3. Sinefesto editör ve yazarlığımın üzerine bir kamu yoklaması yapıyorum. www.Sinefesto.com hakkında bir bilginiz var mı? Yoksa da siteye girip, olumlu-olumsuz görüşlerinizi blogunuzda veya özel olarak iletirseniz çok sevinirim. Dilerseniz sitenin sağ üst köşesinden üye olabilir, ilerde hediyelerimize de maruz kalabilirsiniz :)

  Teşekkürler.

  Ivır Zıvır Ensitüsü. >>hayalmeyal.buschra@gmail.com

  YanıtlaSil